Labs dizains ne tikai pievieno produktam vērtību klientu vērtējumā, bet norāda arīdzan uz noturīgumu.
vairāk »

Aptuveni pirms gadsimta ceturkšņa TECE uzsāka pirmo plastmasas komposītmateriālu cauruļu, paredzētu grīdas apsildei, ražošanu. Uzņēmums ir atgriezies ar pilnīgi jaunu grīdas apsildes sistēmu, paredzētu būvniecības servisa jomā. TECEfloor sistēmu raksturo optimāla saderība ar visām sastāvdaļām.
vairāk »

TECE ir pievienojis TECEdrainline moduļu sistēmai drenāžu dabiskā akmens segumiem. Īpaša detaļa ir tas, ka ūdens ieplūdes drenāžā stūris ir identisks ar dabiskā akmens stūri, tādējādi padarot drenāžu pilnībā neredzamu.
vairāk »

 
TECEdrainline dušas teknes

TECEdrainline dušas teknes
TECEdrainline dušas teknes atbrīvo vannas istabu no jebkādiem priekšmetiem, kas var aizšķērsot, kā, piemēram, dušas kabīnes, un padara iespējamu vienmērīgu grīdas plānojumu.
TECEdrainline dušas teknes »

TECE-vadības paneļiem

TECE vadības paneļiem
Ekskluzīvu vadības paneļu kolekcija tikai TECE skalošanas kastēm. Ar priekšpusi, kas izgatavota no stikla vai nerūsējošā tērauda. Atklājiet daudzveidību.
TECE-vadības paneļiem »

TECElux tualetes termināls

TECElux tualetes termināls
TECElux apvieno četras inteliģentas funkcijas: sifons, skārienjutīga vadība, divpakāpju skalošanas sistēma un regulējams augstums. TECElux ir termināls visām tualetes funkcijām tagad un nākotnē.
TECElux tualetes termināls »